Biz 28.000 destinasyonlarda 950 şirketlerden kiralama fiyatlarını karşılaştıran

Araç Kiralama Napoli Capodichino Havaalani

Aliş Yeri
Napoli, 80143 (İtalya)
İade Yeri
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke

Yakın Destinasyonlarda

Via E. Berlinguer 2, Ikea Afragola, Naples, 80021
Via Berlinguer 1, Naples, 80021
Sehir Merkezi (4,5 km)
C/o Stazione C.le Ala Bin.5, 80143
80125
V. Nazionale Delle Puglie 7bis, (san Vitaliano), Marigliano, 80030
Pozzuoli (16,4 km)
V.le Campi Flegrei, 34 C/o Olivetti, Pozzuoli, 80078, Campania
» » » Napoli Capodichino Havaalani

Araç Kiralama Napoli Capodichino Havaalani

Napoli Havaalanı bir araba araba en kalabalık olan Milano ve Roma şehri ziyaret etmek için iyi bir fırsat sunuyor. Neredeyse bir milyon nüfuslu başkenti, Napoli eyaletinin ve Campania Bölge olduğu gibi şehir vardır ve önemli bir ekonomik ve kültürel merkezidir. Tüm büyük araba kiralama şirketleri temsil, havaalanında böylece bir Web sitesi bir Kiralık Araba ile hiçbir şekilde. Güney İtalya'daki en önemli Havalimanları biri olarak, o bir kapsamlı yol ağı vardır. Berlin, Roma, Madrid ve Londra gibi büyük havaalanlarına makineleri düzenli olarak başlatın.

Napoli otelinin konumu

Naples Gulf of Naples, İtalya ' nın batı kıyısındaki bir koy sağ kenarında, yaklaşık otuz kilometre kadar yer almaktadır. Temsil eden tüm Gulf of Naples muhtemelen Kazan da hayır neden olan büyük bir Süper yanardağ adalar olan doğrudan Körfezi'nde. Ezelden beri Volkan, bu Napoli ve çevredeki insanlar için kalıcı bir tehdit temsil eder. Öte yandan, ancak çok verimli topraklar vardı onların Erzeugnisse daha da kolaylaştırdı tarafından kayaların oluşturduğu keyifli Akdeniz iklimi.

Kültür ve gezi

1995'te tüm Naples tarafından unesco Dünya Mirası ilan etti. Birçok eski ve tarihi binalar ve yerler bu Napoli şehri şekli ve sonuçta şehrin kendi yetenek vermek. İlginç, özellikle eski kaleleri ve sarayları, örneğin Castell dell'Ovo, dokuzuncu yüzyılda liman Kalesi veya Palazzo Reale, bugün bir müze ve kütüphane olarak kullanılan vardır. Ancak birçok kilise ve manastır, Santa Chiara ve Şapel, Capella sansevero gibi ve Müzeler görülmeye değer her durumda. Tüm makas-in ilgi bir araba araba ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Spesiyaliteler

İtalyan mutfağı ve kendi özel lezzetleri seviyorum, Napoli'de haklısın. Kent pizza Doğum yeri kabul edilir, burada Uluslararası popüler gıda, icat edilmiş. Ayrıca eski pizzacı İtalya 1830 yılından Town ve turistler ve yerliler sevgi her iki tarafından ziyaret edilmiştir. Bir başka geleneksel tüm akla varyasyonlar makarna yemeğidir. Hiç popüler spagetti ve maccheroni burada kullanmak çok popüler.

Müşteri reytingi

Değerlendirilen (4,5/5)
"Çok iyi - her zamanki."
"Very good sevice"
"Araç performansı çok iyiydi."
"Büyük araba, iyi fiyat, fab!"
"İyi araba, çok temiz ve iyi bir hizmet."