Biz 28.000 destinasyonlarda 950 şirketlerden kiralama fiyatlarını karşılaştıran

Araç Kiralama Bologna Havaalani

Aliş Yeri
Serviced By Europcar, Bologna, 40132 (İtalya)
İade Yeri
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke

Yakın Destinasyonlarda

North (3,0 km)
40132
Bologna (4,6 km)
40121
40121
Via Poli 3, Zola Predosa, 40069
Via E. Mattei, 46, 40132
Cento (21,0 km)
Via, 31, Cento, 44042
San Vincenzo (26,4 km)
Via A. De Curtis Zona B, 40033
Modena (31,2 km)
Modena, 41100, Emilia Romagna
» » » Bologna Havaalani

Araç Kiralama Bologna Havaalani

Şehrin iki nehir arasında yatıyor; Reno nehir ve Savena Nehri. Bologna şehri Apenin Dağları güzel bir görünümünü sağlar. Bu metropol merkezi olarak hizmet vermektedir. Büyük bir cazibe metropol hiçbir şey kısa-in büyük bir muamele olduğuna inanıyorum tüm bu insanlar için hizmet verecek bir ilginç ve zarif ticari merkezi olurdu yani. Bu şehir, metropol şehir olarak İtalyan Hükümeti olarak resmen işaretlendi.

Hani ve Bologna beslemek için yerler

Bologna, hala gibi ortaçağ sıralanır yapılar vardır dünyada korunmuş kentlerden biridir. Bu yüzden bir çok eşsiz tarihi değere sahip.350 Dönüm olan evler yapıları ve Ortaçağ, Barok ve Rönesans doğa anıtları bir tarihi merkezi olarak ayrılmıştır. Bu şehir de world war two, peyzaj, 1944 yılında büyük bombardıman bir hatırlatma kazınmış kalıntıları vardır. Bu da büyük bir turistik olduğunu. Büyük ölçekli yıkım üzülme ve umarım bir ders ya da iki sürecinde asla böyle faaliyetlerine yeniden düşkünlük hakkında öğrenmek için insanlar geliyor.

Bu şehir, Romalılar bir miras kalan orijinal ızgara deseni olması için ünlüdür. Şehir büyük ölçüde hayret ve böyle bir eski ve ilginç ızgara deseni keşfetmek için ziyaret etti.

Orada da izleyiciler büyük ve muhteşem manzaraları ile görmek için mevcut Ortaçağ sur kuleleri vardır. Dokunulmamış ve büyük bir turistik sağlayan yirmi böyle kaleler bir iki yüz dışında bulunmaktadır. Bu kaleler, böylece onlar da uzun boylu ve iri ama güvenlik bariyerleri tehlikeli şehrin dokuma tezgâhı gibi inşa edildi.

Bazı önemli turist konumlar

Şehir aynı zamanda onun zarif pasajlar için bilinir. Bolognas tarihi merkezinde, o arcade yaklaşık otuz sekiz kilometre vardır. San Luca revak en büyük turistik biridir. Dünyanın en uzun arcade öyle. Bu Porta Saragozza San Luca kutsal ile bağlanır.

Bir diğer ilgi çekici turistik Sanctuary of Madonna di San Luca sitesidir. O şehrin eteklerinde içinde yer almaktadır. Büyük bir cazibe gören turistler için öncelikle bir dini yerdir. Guardia Bolognas sembolleri biri olarak gören bir tapınak tepedir.

Müşteri reytingi

Değerlendirilen (4,5/5)
"her zamanki gibi birinci sınıf hizmet"
"Mükemmel bir hizmet tüm yuvarlak! Çok mutlu!"
"Dostu, verimli ve mükemmel Araba, sağlanan"
"Hizmet her zamanki gibi süper."