Biz 28.000 destinasyonlarda 950 şirketlerden kiralama fiyatlarını karşılaştıran

Araç Kiralama Bergamo Havaalani

Aliş Yeri
Bergamo, 24050, Lombardia (İtalya)
İade Yeri
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke

Yakın Destinasyonlarda

Bergamo (3,6 km)
24126
treviglio (18,7 km)
Via Caravaggio 45/47, Treviglio Bg, 24047
Lecco (31,4 km)
Via Ettore Monti, 59/a, Galbiate, 23851
Monza (36,1 km)
Monza, 20052, Lombardia
Via Ariosto 109, Sesto San Giovanni, 20099
Drop Off Key Box At Main Office, Milano, 20090
Via Della Stazione, 88, Brescia, 25122, Lombardy
Brescia (42,8 km)
C/o Salone Autonoleggi, C/o Carrozzeria Ambra, Brescia, 25124, Lombardia
» » » Bergamo Havaalani

Araç Kiralama Bergamo Havaalani

Bergamo, İtalya ve Komünü, Lombardiya bulunan tahmini nüfusu üzerinde 120000 nüfuslu bir şehir olduğunu. Şehir fetihler ve gelenekleri, müzik tarihinin farklı ayakta olan çekici İtalyan Kültür ve ardından ayrı bir geçmişi vardır. Bergamo nemli tropik İklim taşıyan ve çeşitli enfes Tur siteler vardır. Just north of the town, ünlü Alps dağların foot hills başlar.

Ziyaretçiler ve sakinleri, onları Batı kenarından çeken Gösterim sağlayan San Vigillo çeyrek kadar taşıdıkları füniküler Otomobil kullanma merkezleri aracılığıyla genellikle seyahat. Otopark sınırlı bilinmektedir mid city gibi görünüm-hayranlar şehrin gerçek bir atmosfer zevk yürümeye teşvik edilmektedir.

Gıda ve restoranlar

Sözcüklerin çoğu taze ve lezzetli yiyecek açıklamak başarısız ve yerlerde yemek bu şehrin sunduğu. Trattoria al Teatro, Citta alta (mid city) menüsünden yerel favori casoncelli alla bergamasca gibi en güzel yemekler sunan yer de ziyaret edilen bir restorandır. Ayrıca bir şehirde makul fiyatlarla taze gıda yaşayabilirsiniz.

Mimarlık

Piazza Vecchia 400 yıllık bir kütüphane Biblioteca Civica eski bir kare Citta alta kalbinde yatıyor, Adalet Divanı ve Civic eski 12th century tower.54 M kulenin tepesine tırmanma mevcut bütün şehir panoramik görüntüsü alarak bir nefes.

Sanat eserlerini hayran için geldiğinde şehrin yabancı değil. Accademia Carrara ve Galleria dArte Moderna e Contemporanea modern eserler İtalyanlar ressamlar ve ustaların Canaletto, Giorgio Morandi ve Botticelli gibi görünen birkaç galerileri bulunmaktadır.

Diğer konumlar

Yolculuk kaydırma Bergamos Botanik Bahçesi ziyaret etmek zorunda kalmadan mümkün değildir. Yaklaşık 1200 tür bitkilerin alan eski Venedik duvarların büyüleyici bir ev öyle. Ayrıca katedraller ve kiliseler İtalyan mimari ve dekorasyon kimse onları ziyaret enchant bağlı güzel bir ekran mevcut.

Müşteri reytingi

Değerlendirilen (4,4/5)
"Çok etkili"
"İyi hizmet, hızlı ve basit."
"Kolay servis & en iyi değeri çok hızlı"
"Çok kolay ve verimli personel."
"Gerçekten iyi şimdiye kadar."
"Gelecek yıl görüyorsunuz."
"Her zamanki, çok etkili."
"Verilen hizmetin hata olamaz."
"Düşük maliyetli, mükemmel bir hizmettir."
"Hizmet çok memnun."