Biz 28.000 destinasyonlarda 950 şirketlerden kiralama fiyatlarını karşılaştıran

Araç Kiralama İtalya

Aliş Yeri
İade Yeri
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke

Neden bizi seçmelisiniz?

Premium Yer Ücreti Dahil
Gizli Ücretler Yok
sınırsız Kilometre
Kasko
hırsızlık Sigortası
Yardım Aşağı Break
Sorumluluk Sigortası
Büyük Fiyat Garantisi
» » İtalya

Araç Kiralama İtalya

İtalya, çoğunlukla Avrupa ve Akdeniz'in mühürlü bir durumdur. İtalyan Yarımadası şekli nedeniyle buna çoğu botlar denir. İsviçre, doğal kenarlığını Alpler'in İtalya sınırları Kuzey temsil eder. Roma İtalya'nın başkentidir. Antik kentin çok sunduğu kültürel ile ünlü Kolezyum ya da bile çok iyi korunmuş pantheon, eski binalar. Sadece Vatikan Mueseen yük bir gün kalmak için bir.

İtalya Fransa, İsviçre, Avusturya ve Hırvatistan sınırında, (Deniz kenarlık). Ayrıca, Sicilya, Sardunya ve Elba Akdeniz Adaları olan her kendisini eşsiz flora ve fauna ve bir kendi yolculuk İtalya'ya ait. İtalya'daki bir araba kiralama büyük bir sorun değil, her artış şehirde, aynı zamanda popüler bir tatil bölgelerinde tüm bilinen araç kiralama şirketlerinin her bir depo (istasyon listesi İtalya) var.

En ünlü ve aynı zamanda bir en popüler tatil bölgeleri olduğunu diğerlerinin Toskana Floransa, Pisa ünlü şehri başkenti. Herhangi bir bilinen Kiralık Araba havaalanında mevcut olduğu gibi buradan araba ile bir tur dahil kendisi sunuyor. Birçok tanınmış sanatçı hala Floransa'daki Medici adlı mucize olan dönemi vardır. Santa Maria del Fiore tüm kente bakan ve şehir yerlerinden biridir. Kim planlıyor yaptığı tatil memnuniyetle ayrı ayrı üzerinde bir İtalya gerçek bir alternatiftir. Kiralık araç ile eşleştirilmiş bir yeni başlayabilirsiniz İtalya ve özellikle Toskana çok gerçekten sunmak zorunda çünkü bunu günlük gibi turu.

Ayrıca Northern Italian Lakes İtalya'daki en popüler yerleri arasındadır. Önde bir Garda Lake Maggiore, Como Gölü ve tüm tatil nedeniyle elbette onun büyüleyici su ve güzel bir manzara ile tatilciler ders özellikle yüksek bileşimidir. Kim bir kez Lake Garda için seyahat ediyorum Internet Lake Garda, kamp, FeWo veya otel tatil için sayısız teklif olduğunu.

Araç Kiralama İtalya tatil için

economyhirecars.com fiyat karşılaştırma için dünya genelinde araç kiralama olduğunu. Bazı Avantajlarınız: ücretsiz iptali için 24 saat öncesine kadar kalkış (sağlayıcısına bağlı da 48 saat), özel indirimler, daha net ve yapısal geliştirme arama sonuçlarında ve ödeme seçeneğinizi aktararak. Gelişmiş filtre sistemi, istenilen Kiralık çok daha hızlı bulmak için sonuçları daha da sınırlamak sağlar. economyhirecars.com sadece ünlü Reiseverantaltern ile çalışır. Yerel Ortaklar yere dikkatle ortağımız tarafından seçilir ve böylece bile kaygısız kontrol tatilinizin keyfini çıkarın.

Müşteri reytingi

Değerlendirilen (4,5/5)
"Hiçbir güçlük araç kiralama."
"No problem, teşekkür ederim."
"Büyük teşekkür!"
"Çok iyi olarak normal, teşekkür ederim."
"Bu şirketin her zaman kullanacaktır."
"Tüm sorunsuz gitti. "
"Mükemmel Servisi, spot on."
"çok güzel hizmet."
"Çok etkili"
"Üstün hizmet. "