Biz 28.000 destinasyonlarda 950 şirketlerden kiralama fiyatlarını karşılaştıran

Araç Kiralama Milan Linate Havaalani

Aliş Yeri
Drop Off Key Box At Main Office, Milano, 20090 (İtalya)
İade Yeri
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke

Yakın Destinasyonlarda

Via Vittor Pisani 7, 20124
Porta Romana (6,3 km)
Corso Italia 10, 20122
Armani Hotel (6,3 km)
Via Alessandro Manzoni, 31, o, 20121
San Siro (10,6 km)
Via Masaccio 19, Corner Of Via Gugliemo Silva, 20149
Via Novara (11,6 km)
o, 20147
Monza (12,0 km)
Monza, 20052, Lombardia
Meda (22,3 km)
Via S Caterina Da Siena 2/a, Meda, 20821
Lodi (24,2 km)
Angolo Viale Pavia, Angolo Viale Pavia, Lodi, 26900
» » » Milan Linate Havaalani

Araç Kiralama Milan Linate Havaalani

Yurtdışına gitmek için bir neden bir şey, arkadaşlar, yeni yerler sonrasında ziyaret olabilir, yemeği eylem macera ya da ailesine, başarılı bir gezi yapmak için bir araba kiralamak ihtiyacınız olan her türlü neden üzerinde gitmek sadece. Milan sofistike, glitzy 1.3 milyon nüfusa sahip bir şehirdir. Milan zamanlarda para saplantı olarak üretim gelen zengin olma suçladı ve Dünya'nın moda başkenti. Ağustos ayı için Milan's; turistler, güzel havalarda deli gitmek ve plaj tatil için geliyor. Milan da yüksek ücretli futbol oyuncuları ev ve üst modelleri ve kesinlikle bir hanımefendi için ısmarlıyorum. İtalya, bazı güzel Milano çalışırken daha iyi kendi mutfakları ve ne ünlüdür. Carbonara Osteria de Lazaretto, maydanoz, prosciutto ve yumurta ile zengin bir tat veren sıcak makarna nerede karıştırılır sizin damak tadınızı tickle için muhteşem bir yemek olduğunu.

Araç Kiralama Ah-bu yüzden bu güzel kenti keşfetmek için büyük bir fırsattır. Milano Havaalanı, varış yerinde bir araba kitap ve mekan başladı almak ama indirimler ve diğer inanılmaz teklifler için araç önceden rezerve etmesi gerekir. İnternet üzerinden kolayca ya da Milan herhangi bir araba kiralama şirketi arama tarafından rezervasyon yapabilirsiniz. Çoğu zaman böylece şirketler olarak sunuyor karşılaştırın ve doğru karar. Her zaman araba kiralamak ve sürücü ve görme şehrin eteklerinde ve kırsal hayranım.

Sizi nefes alarak yüksek dünya ünlü opera La Sacala - düşünün bir performans izlerken evine götürür, Galleria Vittoria Emmanuale II, gezintiye için Milan dont forobtain zaman içinde buna değer olacağını temin ederim.

Müşteri reytingi

Değerlendirilen (4,5/5)
"Mükemmel hizmet, temiz araba."
"Kolay ve güvenilir olarak her zaman."
"her zaman mükemmel"
"Çok iyi, teşekkür ederim."