Biz 28.000 destinasyonlarda 950 şirketlerden kiralama fiyatlarını karşılaştıran

Araç Kiralama Minorka Havaalani

Aliş Yeri
Aeropuerto De Menorca, Menorca (İspanya)
İade Yeri
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke

Yakın Destinasyonlarda

Menorca Mahon (4,4 km)
Plaza De España, 13, Mahon
C. Comercial Binibeca
Hotel Mar De Menorca, Loc. 5
Plaza De Salgar, Centro Comercial Salgar, 2
Menorca Son Bou (13,6 km)
Centro Comercial Son Bou Local 4, Son Bou Alaior, Menorca, 07730
Hamilton Court Aptos, Santo Tomas
Centro Comercial Arenal
» » » Minorka Havaalani

Araç Kiralama Minorka Havaalani

Kuzey Menorca Dağlar adanın Tramuntana tarafından karakterize. Bu Güney bir güzel tepelik peyzaj, Migjorn zayıflaması. Kuzeydeki engebeli kayalıklarla aksine, uzun kumsalları ve sığ koyları güneyinde Menorca işaretlenir. Ancak birçok küçük pitoresk köyleri doğal kıyılarıyla balıkçılık liman kuzeyde bulunabilir. Hangi bölgeye ne de Menorca seçtiğiniz, sen Menorca araba yolculuğu tüm harika umutları var ve ada'nın cazibesini aşık. Yapmaya ve Menorca tek tek araç ile keşfedin.

Araba ile Menorca

Zaten hangi üç kilometre uzaklıktaki başkent Menorca Havaalanı is situated Mahon, araba araba kiralayabilirsiniz. Araba Kiralama konumları farklı araç kiralama şirketlerinin bulunduğu vardır. Ancak adada dağılmış araba kiralama yerleri bulabilirsiniz. Menorca trafiğini güçlü değil ve sokaklarda çoğunlukla çok iyi gelişmiştir. Ancak, Tramuntana, bir yolculuk üzerinde araç çok büyük değildir dikkatli olun. Yollar genellikle dar olduğundan, yani gelecek trafik dodged gerekir. Küçük veya Orta bu nedenle tavsiye edilir.

Gezi de Menorca

Her şeyden önce birçok plajlar bulunmaktadır. Ancak Kuzey Rüzgar olabilir oldukça aufpeitschen Tramuntana koyları sağlamak önemli. Yani sörf yapmak isterseniz, doğru. Güney sahil kum, Rüzgar korumalı koyları, tatil banyo için tavsiye edilir. Ergo da gibi örneğin son Bou onun harika tepeleri ile adanın en güzel plajları burada bulunur. Kuzey biraz geliştirilmiş turistik olsa da, iyi spor bulmak, spor, alışveriş ve eğlence mekanları Güney su. Güneybatı birkaç köy, ıssız plajları ve koyları ile karakterize. Yani burada kapatmak istiyorsanız. Adanın Batı'da da arabanın sürücü. Ciutadella eski başkenti olduğunu. Kentsel mağazalara ek olarak Mağribi bir atmosfer sunmaktadır. Island atlamalı isteği varsa, fazla ziyaret edebilirsiniz Menorca için ait 30 Adaları. Bunlar, geniş bir biyosfer parçası Rezerv. Flora ve fauna, özellikle doğal anıtlar ve habitat Adaları korunması için ek olarak. Maó bağlantı noktası ise görülmeye değer. İkinci büyük doğal harbour de Sydney dünya nämich almıştır. Burada, Barcelona ve Valencia hızlı feribot ile gidebilirsiniz. Ya da yapmak için komşu ada Mayorka Adası Atlamalı. Alcudia Mallorca varmak istiyorsanız, Ciutadella liman başlamalıdır. Kim-cekti beğenmek Palma de Mallorca için Maó doğrudan deniz bağlantıları kontrol alır.

Müşteri reytingi

Değerlendirilen (4,3/5)
"Büyük hizmet, iyi araba, Bütün mükemmel."
"Çok iyi hizmet tüm yuvarlak."
"basit & uygun definatley tekrar kullanmak"
"Cam içinde çok kirli, temiz almak zorunda kaldı."
"Çok iyi hizmet, yine kullanırsınız."
"Olarak herhangi bir zamanda, mükemmel hizmet"
"MO problems at all - araba iyi ve tüm biz istediğini yaptı."
"Smooth & zahmetsiz her zamanki gibi."
"Hızlı ve etkin bir hizmet. "