Biz 28.000 destinasyonlarda 950 şirketlerden kiralama fiyatlarını karşılaştıran

Araç Kiralama Mayorka Havaalani

Aliş Yeri
Mallorca Airport, Mallorca, 07071, Palma De Mallorca (İspanya)
İade Yeri
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke

Yakın Destinasyonlarda

Camino De Can Pastilla 72, Palma Mallorca, 7610
Calle Marbella 53 B, Palma De Mallorca, 07610
Carrer Montsenyor Palmer, 3, Palma De Mallorca, 07014
Avda. Ingeniero Gabriel Roca 29, Bajos Hotel Palace Atanea, Mallorca, 07014, Palma De Mallorca
Calle De París, 4, Palmanova, Mallorca, 07181, Calvià
Magalluf (17,9 km)
Magalluf, Magalluf, Mallorca, 07181
» » » Mayorka Havaalani

Araç Kiralama Mayorka Havaalani

Balear Adaları, bir araba araba ile de Menorca, Ibiza ve Formentera, Mallorca Adaları en büyük adası olan özerk bir topluluk içinde İspanyolca durumu oluşturur ve bir veya daha fazlası için ideal grubunun attractions. Balear Adaları'nın başkenti Mallorca (Palma de Mallorca) bulunur. Katalanca ve İspanyolca resmi dillerdir. CA büyük Palma Mallorca güneybatısında açar, eski Krallık Mayorka'nın antik başkenti ve Balear Adaları'nın otonom bölgelerinden güncel siyasi ve ekonomik merkezi bulunur.

Bir ortalama 7.9 saat güneşli bir günde, ortalama yağış, Mallorca ılıman ve subtropikal bir iklim var. Konuma göre hafif ve nemli kısa kışlar. Nadiren de esas olarak dağlarda kar olabilir. Yağmurlar, ancak yaz aylarında neredeyse hiç. Ortalama olarak, adanın iç sıcaklıkları ise yaklaşık 40 dereceye sahip çok yüksek nem. Olanlar bir araba araba ile bir tatil için tercih bu nedenle sekizinci, bu Klima ile donatılmış araçların seçimine olduğunu.

Araç Kiralama Mallorca Havalimanı

Uluslararası Havaalanı Mayorka oğlu Sant Joan ve 2007'den itibaren üretilen yaklaşık 23 milyon yolcu ve adanın turistler hangi, 9,9 milyon olduğunu. Kiralık Araç, gerçek bir patlama adada açmıştır çok popüler bir Reisemittel çok sayıda turist olduğunu. Tüm bilinen araba kiralama şirketleri doğrudan bagajı talep alan bir geçiş yani gösterilir hiçbir şekilde araba ile hızlı eğlenceli. Kim otele sürülür ama da doğrudan yolculuğa buradan gitmek için bir araba sunmak için var olabilir.

Mallorca'da aktiviteler

Koylar del drac (kelimenin tam anlamıyla Dragon mağaralar) olan bir sistem doğu kıyıları ve birçok güzel doğal manzaraları Mallorca biri üzerinde bulunan. Mağaralar Manacor, Belediyesi Şehir Porto Cristo güneyinde yer almaktadır. Büyük Avrupa yeraltı Gölü karmaşık mağara içinde yer alır. Ayrıca, Mallorca bile daha fazlasını sunmak vardır.

Mallorca ile araba keşfedin

Mallorca geradzu bir araba araba ile gezmeye davet ediyor. Sarma ve dik Serpantinli ile dağlarda veya kıyısında havadar Heights: Seyahat Mallorca'da bir araba ile gitmek çok eğlenceli. Bizim İpucu: yüksek sezon dışında en iyi tatil yapın! İlkbaharda iklim çok hafif ve sonbahar ve dar sokakları ve sokaklarda çok çalıştı, bunu biz aslında burada çok iyi ilerliyor. Araba arabalar da şu an önemli ölçüde ucuzdur!

Müşteri reytingi

Değerlendirilen (4,4/5)
"Mükemmel üzmek özgür hizmet. Teşekkür ederiz."
"Mükemmel Araba, büyük hizmet, süper fiyatlar!"
"Hızlı kibar Servisi."
"Her zamanki gibi büyük hizmet"
"Her zaman olduğu gibi iyi bir temiz araba."
"Hepsi çok kolay ve verimli; hiçbir kötü sürpriz."
"Kullanım kolaylığı nedeniyle tavsiye ederim."
"İyi bir fiyata sorunsuz. Teşekkür ederiz."
"Her zaman olduğu gibi iyi bir servis."
"İyi hizmet ile hayır problem"