Biz 28.000 destinasyonlarda 950 şirketlerden kiralama fiyatlarını karşılaştıran

Araç Kiralama Alicante Havaalani

Aliş Yeri
Terminal De Llegadas, Alicante, 03071 (İspanya)
İade Yeri
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke

Yakın Destinasyonlarda

Avda. De Salamanca 1, Avenida De Salamanca 1, 03005
Plaza De La Puerta Del Mar, 3, 03002
Elche (12,4 km)
Hospitalet De Llobregat 8, Elche, 03203
Torrevieja (35,8 km)
Avda. De Las Cortes Valencianas, 6, Torrevieja, 03180
Calle Luis Prendes, 4, Benidorm, 03502
Villena (46,2 km)
Avd. De, 73, Villena, 03400
Avda. Comunidad Valenciana No. 8 Local 16, Edificio Coblanca 15, Benidorm, 03503
» » » Alicante Havaalani

Araç Kiralama Alicante Havaalani

Bir araba ile kendi İspanya'nın Güneydoğu'daki Alicante şehri keşfetmek ve liman kenti Güney atmosferinin keyfini çıkarın. Alicante doğrudan Costa Blanca üzerinde bulunur ve Valencian Community Alicante eyaletinin başkentidir. Kentin yaklaşık 330,000 nüfusu vardır. Alicante gelir ana ekonomik kaynakları, turizm ve şarap ekimi dayanır. Ayrıca meyve ve Dünya zeytinyağı gibi diğer ürünleri ihraç edilmektedir. Şehri keşfetmek istiyorsanız ve çevresi bir araba araba, seçmiş olduğunuz tüm otomobil kiralama şirketleri ile olan economyhirecars.com kullanılabilir yerel olarak kullanılabilir.

Alicante Havalimanı Araba Kiralama

Kolayca bir araba kiralayabilirsiniz Alicante Havaalanı tüm büyük araç kiralama şirketlerinin arrival, bir hizmet sunuyor, Web sitenizde olur. Uluslararası Havaalanına El Altet küçük topluluk Alicante merkeze Güney-Potter yönünü yaklaşık on kilometre yakınında yer alır. Bu konum genellikle Aeropuerto El Altet Havaalanı denir. Günlük iç hatlar uçuş Palma de Mallorca ve Barcelona gibi ek olarak Viyana, Sofya ve Nürnberg Uluslararası şehirlere düzenli uçuşlar sunuyor.

Şehrin tarihi

9. Yüzyıl m.ö., Attorney La Fonteta tüm bölgenin en eski yerleşim Rio Segure ağzında yer alır Alicante gerçek şehir m.ö.324'de, böylece sadece beş yüz yıl sonra Yunanlılar tarafından kuruldu. O zaman, şehir Akra às çağrıldı.201 bc, Romalılar ele alan ve şehir Lucentum adlı.718 1249, Moors şehirde hüküm ve onu Al Lucant adını verdi.

Alicante attractions

Castillo de Santa Bárbara birebir Alicante etkileyici kalenin en popüler turistik cazibe olduğunu. Mount Benacantil, şehrin fazla 166 metre yükseklikte duruyor'nda bulunur. Alana göre Castillo de Santa Bárbara Avrupa'nın en büyük kaleleri aşağıdakilerden biridir. Uzun yürüyüş, Explanada de España promenade karşı davet ediyor. Yaklaşık 6.5 milyon küçük mermer taş ve çok sayıda palmiye ağaçları ile çevrili oluşur. The promenade, yerli ve turistler Alicante için tanınmış buluşma noktası hizmet vermektedir.

Müşteri reytingi

Değerlendirilen (4,4/5)
"Çok iyi ve verimli. "
"İyi arabalar, mükemmel ve hızlı servis."
"Çok basit ve mükemmel hizmet."
"Herhangi bir sorun olursa olsun."
"İyi bir kibar servis"
"İyi genel hizmet - teşekkürler."
"Eşit derecede rekabetçi fiyatlandırma ile çok iyi bir servis."
"Araba ve alınan hizmet ile çok mutlu."
"Mükemmel bir kez daha. Geri yakında olacak."
"Çok etkili servis. Herhangi bir sorun olursa olsun."