Biz 28.000 destinasyonlarda 950 şirketlerden kiralama fiyatlarını karşılaştıran

Araç Kiralama Malaga Havaalani

Aliş Yeri
Malaga Airport, Malaga, 29004 (İspanya)
İade Yeri
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke

Yakın Destinasyonlarda

C/ Orotava 33, 29006
Torremolinos (4,6 km)
Torremolinos, 29620
No Truck Return*no Admite Furgoneta, No Truck Return*no Admite Furgonetas, 29002
Carretería (7,9 km)
C/ Carreteria Nº82, 29008
Avenida De Antonio Machado 42, Benalmadena, 29630, Málaga
Benalmadena (9,3 km)
Paseo Maritimo 64, Galeria Comercial H Yaramar, Fuengirola, 269640, Málaga
Fuengirola (19,0 km)
Calle Martinez Catena 6. Hotel Las Palmeras., 29640
» » » Malaga Havaalani

Araç Kiralama Malaga Havaalani

Araba ile Malaga ziyaret ve esnek ve bağımsız olarak diğer taşıma modları için çok uygun bir şekilde yapabilirsiniz. Seville, Málaga Andalusia ikinci büyük kentidir ve aynı zamanda altıncı büyük tüm İspanya'da. Cebelitarık Malaga yaklaşık yüz kilometre olarak adlandırılan kıyısında güneşin Costa del Sol yer. Sadece bu durum, dünyanın her yerinden turistler için popüler bir hedef Malaga olun. Hatta kışın soğuk sezon güzel doğa yürüyüşleri için mükemmel hafif sıcaklık ile Akdeniz'de yansıtılır çünkü ziyaret faydalıdır. Bir Kiralık Araba ile bir tur seçerseniz, Malaga çok sayıda araba kiralama şirketleri, sen-ebilmek kullanma yere olan hizmetleri sunmaktadır.

Malaga Havalimanı Araba Kiralama

Malaga Havaalanı sunan geniş bir araç kiralama seyahat edenler için böylece bir araba ile Web sitesi hiçbir şekilde. Uluslararası Havaalanına doğrudan kıyısında Malaga yaklaşık 10 km güneyinde yer almaktadır. Barcelona, Madrid ve Palma de Mallorca, Malaga Havalimanı'nda dördüncü bir yer kaplar. Frankfurt, Lizbon ve Roma gibi büyük Uluslararası havaalanları düzenli olarak yapılmaktadır.

Malaga tarihçesi

M.ö.8 yıl Fenikeliler, Semitik insanlar modern zamanlarda, İspanya'nın Güney Sahili ve orada ilk yerleşim staked. Ancak Romalılar ve onların hükümeti devralma yalnızca istilasından uygun bir kasaba küçük bir kasaba.1490 Katolik krallar, hangi şehir-meli yapmak bir koloni ile Hıristiyan inanç yetkisi altında reformlar tanıtıldı.1973'te İspanya İç Savaşı sırasında Málaga burada yaklaşık 10.000 kişi hayatını kaybetti, en acımasız katliamlar için geldi.

Kültür ve gezi de Málaga

Malaga şehir, turistler ve ziyaretçiler geniş bir şehrin karakterize eden kültürel ve Tarihi mekanlara ve yerin eşsiz bir atmosfer sunmaktadır. Centro de Arte Contemporaneo Malaga, modern sanat için bir sergi salonu ve Museo Picasso, nerede ressam 200 bazı özgün eserlerine hayran her şeyden vardır görülmeye değer. Aynı zamanda tiyatro Cervantes, Mağribi kale Alcazaba ve Plaza de la Merced, popüler bir buluşma akşam Malaga tarihinin bir parçası anlatmak ve halinde bir geçmiş zaman ayırın.

Müşteri reytingi

Değerlendirilen (4,4/5)
"Büyük bir değer, büyük araba."
"Ucuz. İyi araba. İyi bir servis. Hayır problem. "
"Bir kez daha fantastik, verimli hizmet."
"Temiz araba hızlı hizmet."
"Büyük hizmet ve araba mükemmel tekrar. "
"Service was excellent. Hayır problem. Teşekkür ederiz. "
"Her zamanki gibi iyi hizmet!"
"Sorun yok"
"Mükemmel bir hizmet tüm yuvarlak! Çok mutlu!"
"Servis mükemmel. Zaten yeniden rezerve."