Biz 28.000 destinasyonlarda 950 şirketlerden kiralama fiyatlarını karşılaştıran

Araç Kiralama Madrid Havaalani

Aliş Yeri
No Trucks Return-key Box Parking, Madrid, 28042 (İspanya)
İade Yeri
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke

Yakın Destinasyonlarda

Barajas Airport, 28022
No Trucks Return key Box Parking, 28042
Barajas (3,5 km)
Barrio Aeropuerto Barajas, 28042
Alcobendas (8,3 km)
Menorca 2, Alcobendas, 28100
Torrejon De Ardoz, 28850
Estacion De Tren Chamartin, Pking C Mauricio Legendre 16, 28026
Calle La Solana 40, Poligono Torrejon, Torrej n De Ardoz, 28850, Ma
Av. Ciudad De Barcelona, S/n, 28012
» » » Madrid Havaalani

Araç Kiralama Madrid Havaalani

Madrid havaalanında çok sayıda otomobil sunan kiralama şirketleri doğrudan site, bu yüzden hiçbir şekilde bir araba ile Web sitesi. Kiralık Araba ile kolayca İspanya'nın güzel başkenti keşfetmek ve saatinizde esnek kalır. Berlin ve Londra, Madrid yaklaşık 3,2 milyon nüfusu ile AB'ye en büyük şehridir. Madrid'de İspanyolca Yönetim Merkezi olduğunu, aynı zamanda şehir İspanya'nın en önemli kültürel, siyasal ve ekonomik merkezlerinden birine ait. Madrid Havalimanı Avrupa'nın en büyük ve sunulan biridir Bangkok, Moskova, Kopenhag ve Roma gibi düzenli uluslararası gidilecek.

Madrid durumu

Castile kırsal ortasında Madrid ilinin İspanya'nın kalbinde yer almaktadır. North city from Sierra de Guadarrama, büyük bir dağ dağcılık ve yürüyüş için gayet uygun olan toplam uzunluğu yaklaşık seksen kilometre yükselir. Henares Vadisi doğusunda yer alır. Henares River Jarama kollarından bu ve dağlık Sierra ministra yükselir. Bir Kiralık Madrid etkileyici peyzaj kendi keşfetmek için ve güzel doğanın tadını çıkarmak için fırsat sunmaktadır. Araba Kiralama kullanılabilir yeterince Şehir boyunca kullanılabilir.

Kültür ve gezi

Madrid, çeşitli kültürel ve çok sayıda yaşında rol için yüzlerce etkileyici tarihi yapılar sunmaktadır. Sözde Plaza Mayor, halk arasında popüler buluşma yeridir. Tarihi yer is located in the Centre of Madrid şehir ve büyüklüğünden uzunluğu yaklaşık 130 m vardır. Kare dışarı atılmıştır, öncelikle bir Pazar görev yapmıştır, ama aynı zamanda bullfights futbol maçları ve ortak etkinlikler bu yerde yapıldı. Bugün, popüler bir turistik Plaza Mayor's. Ayrıca, konserleri ve ayrıca Noel Pazarı çoğu kez gerçekleşecek.

Olimpiyat Oyunları

Madrid 2012 uygulamada Paris ve Londra Olimpiyat Oyunları'nda rakibine karşı değil baskı için hakim sonra kasaba uygulanan bir kez daha oyunları 2016.2007 Madrid ilan resmi aday şehirler-Rio de Janeiro, Tokyo ve Chicago ek olarak. Ancak, Madrid bir kez daha mekan, Brezilyalı şehir Rio de Janeiro seçimlerde kaybetme.

Müşteri reytingi

Değerlendirilen (4,5/5)
"Çok iyi bir fiyat."
"Her şeyin çok düzgün ve tam olarak rezervasyonu gitti. "
"İyi hizmet, sorun yok"
"Her şey yolunda gitti."
"İyi araba ve servis"
"Üstün hizmet, tamamen sorunsuz."
"Hiçbir güçlük."
"İyi olarak beklemek için geldim."
"İyi hizmet / çekme ile hayır problem yukarıya ve devre dışı bırakma"
"Biz hiç problem yaşamadım ve yakın zaman kullanamaz."