Biz 28.000 destinasyonlarda 950 şirketlerden kiralama fiyatlarını karşılaştıran

Araç Kiralama Kerry Havaalani

Aliş Yeri
Desk In Arrivals Hall, Kerry Airport, Farnhore (meet & Greet Service), Killarney, Kerry (İrlanda)
İade Yeri
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke

Yakın Destinasyonlarda

International Hotel, Kenmare Street, Killarney
International Hotel, Kenmare Street, Killarney
tralee (15,5 km)
John Joe Sheehy Road, Tralee, V92 R583, M

Bizim en popüler destinasyon

» » » Kerry Havaalani

Araç Kiralama Kerry Havaalani

Bir Kiralık Güneybatı İrlanda, County Kerry ziyaret ve birçok konumlar ve bölgenin çevresindeki manzara keyfini en iyi fırsatı sunuyor. Doğa etrafında Kerry Atlantik kıyılarının büyük ölçüde oluşur. Çok sayıda küçük güzel koylar, Yarımada ve Adaları peyzaj görünümü alan ve Kerry verir onun tipik karakteri şeklinde. Carrauntoohil, çoğu dağ İrlanda iç bulunur. Bir araba araba ile bir gezi turu seçerseniz, seçtiğiniz tüm araba kiralama şirketleri ise economyhirecars.com yere kullanılabilir vardır.

Araç Kiralama Kerry Havaalanı

Uçakla gelirseniz, size kolayca kendini açılış sonra Kiralık Kerry Uluslararası Havaalanı Servisi tüm büyük otomobil kiralama şirketleri, tanır. Havalimanı yaklaşık yirmi kilometre Tralee, Kerry başkentin güneyinde yer alır. Düzenli hatlarda ek olarak, Barcelona, Londra, Manchester ve Hamburg gibi uluslararası hedeflere uçuşlar mevcuttur.

Kerry hikayesi

İlk yerleşim alanı inşa, County Kerry şimdi, yaklaşık 2500 bc Tunç Çağı geri.5Th yüzyıl, Hıristiyanlık bölgeye tanıtıldı. Birçok manastırlar, kiliseler ve dini siteler aşağıdaki döneminde inşa edildi. Bazı kalıntıları ve bu eski yapıların kalıntıları bugün bile görülebilir. En ziyaret etti ve böylece Kilmalkedar ve Ardfert ve Skelling Michael adanın iki manastır da bilinmektedir.13 Ve 16. yüzyıl arasındaki dönemde, bölgedeki ilçe sistem nihayet tanıttı kurulan ve oldu.

Kerry attractions

Çok sayıda ilginç ve tarihi mekanlarına ve sights, her yıl Kerry ve çevredeki birçok turist çekiyor. Killarney kasaba Kerry Kültür ve turizm merkezidir. Konumlar birçok anıtları arasında öyle aynı derecede Cahergal, Dunbeg, Gallarus hitabet ve staigue taş kale bulunmaktadır. Ancak birçok küçük Yarımada ve Adaları Kerry tarihinin önemli bir rol oynamaktadır. Iveragh üzerinde bulunan ünlü ring of Kerry, bir güzel doğal manzaralı sahil yolunun uzunluğu 170 metre ve Macgillycuddy'nın reeks, ada uzanan görkemli bir dağ yarımadadır.

Müşteri reytingi

Değerlendirilen (4,5/5)
"Birinci sınıf Servisi ile her dikkat."
"Yeniden kullanmak."
"No problem, tüm güzel, kullanımı kolay."
"Service was great."
"Araba ya da hizmet ile hayır problem."