Biz 28.000 destinasyonlarda 950 şirketlerden kiralama fiyatlarını karşılaştıran

Araç Kiralama Dublin Havaalani

Aliş Yeri
Service Provided By Europcar, Please Follow The Signs To The Europcar Shuttle Bus To Collect Your Rental Car, Dublin, Dublin (İrlanda)
İade Yeri
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke

Yakın Destinasyonlarda

kılıç (3,6 km)
North Street Business Park, Swords, K67 F624, L
Drumcondra (6,2 km)
151 Lr. Drumcondra Rd, 9
Drumcondra (6,2 km)
Russell Street 10a, 1, L
Ballybough (7,3 km)
Russell Street 10a, 1, L
Docklands (8,7 km)
Off North Quay, 1
38 Old Kilmainham Rd, D08 H79e
Grand Canal (9,7 km)
South Lotts Road, 4
South (10,7 km)
151 157 South Circular Rd, 8, 000000000

Bizim en popüler destinasyon

» » » Dublin Havaalani

Araç Kiralama Dublin Havaalani

Bir araba araba en iyi Dublin, İrlanda'nın başkenti keşfetme fırsatı için. Hemen altında 500.000 nüfusu, Dublin da adanın en büyük şehirdir ve River Liffey ağzında Doğu kıyısında yer almaktadır. Mevcut sermaye olarak adlandırılan Northside ve Southside ayrılmıştır. Northside, özellikle varlıklı insanların küçük thatch Kuzey bölümü şehir ve Southside yaşadığı Güney alandır. Bu aslında çok sıkı sınır ancak yıllar içinde yıkanır. Dublin bir Kiralık keşfetmek istiyorsanız, çok sayıda araç kiralama kuruluşları mevcut hemen oracıkta vardır.

Dublin Havalimanı Araba Kiralama

Uçakla gelirseniz, kolayca Web sitenizin açılış sonra araba kendisi kiralayabilirim Dublin Havalimanı servisi tüm büyük araba kiralama şirketleri, tanır. Dublin Airport Bu çok İrlanda büyük ve bulunduğu yaklaşık 10 km kuzeyinde Dublin şehir temsil eder. Düzenli hatlarda ek olarak, Roma ya da New York gibi uluslararası şehirlerine uçuşlar yanı sıra, Malaga ve Frankfurt uçuşlar sunulmaktadır.

Dublin attractions

Özellikle sözde Georgian mimarisine şekil Dublin birçok bina tasarımı üretildi. Gürcü mimarisi, İngilizce konuşulan ülkelerde yaygın olarak özellikle 1720 ve 1840 arasındaki dönem içinde kullanılan mimari tarzıdır. Bu tarz ve o eski öğelerin çoğunu emer Romalılar ve Yunanlılar klasik tasarımı özellikle dayanır. En ünlü ve en çok ziyaret edilen turistik Dublin, yarım kuruş Köprüsü, hükümet binaları, Dublin Castle ve İrlanda Parlamento Binası içerir.

Gece hayatı Dublin

Akşamları Dublin'in kent merkezine gerçekten hayat gelir. Çok sayıda küçük köşe pub, Bar ve kafeler rahat ve sıcak bir atmosfer turist çeken Şehrin sokaklarında satır. Özellikle mahallede Temple bar, turistler için popüler buluşma yeridir. Ünlü Dublin Kültür Mahallesi Merkez, Dublin'in orta River Liffey Güney kıyısında yer alır. Canlı gece hayatı, ek olarak bu alanda olduğunu ancak özellikle onun çok dolambaçlı dar geçitlerde dolanabilirsiniz ve dar sokaklar, Ortaçağ zaman geldi ve şehir merkezi yapısı içine bir fikir vermek.

Müşteri reytingi

Değerlendirilen (4,5/5)
"Her zamanki gibi mükemmel bir hizmet"
"her zamanki gibi verimli hizmet"
"Büyük araba ve iyi değer."
"Verimli ve keyifli, her zamanki."
"No problem, teşekkür ederim."
"Daha büyük bir hizmet için teşekkür ederiz."
"Mükemmel hiçbir ekstra masraf hızlı verimli"
"Avery aşamasında yararlı."
"Her zaman olduğu gibi çok iyi hizmet."
"Büyük güçlük özgür hizmet"