Biz 28.000 destinasyonlarda 950 şirketlerden kiralama fiyatlarını karşılaştıran

Araç Kiralama Cork Havaalani

Aliş Yeri
Main Terminal, Cork Airport, Cork, Cork (İrlanda)
İade Yeri
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke

Yakın Destinasyonlarda

City (5,1 km)
Kinsale Road Business Park, Kinsale Road, T12 Vfk5, M
City (5,2 km)
11 13 South Terrace
Train Station (6,2 km)
Kent Train Station, City, 0000

Bizim en popüler destinasyon

» » » Cork Havaalani

Araç Kiralama Cork Havaalani

Bir araba ile kolayca North Island İrlanda'daki Cork şehri ziyaret ve hayatın normal bir şekilde ve İrlanda halkının gelenekleri hakkında bilgi edinin. İrlanda ikinci büyük şehirde yaklaşık 200.000 kişi yaşıyor. Ek 70.000 nüfuslu çevreleyen banliyölerde ekleyin. Yıl boyunca birçok turistik mekanlarına ve güzel çevredeki manzara ve doğa binlerce turist için Cork çekmek. Bir Kiralık Araç, seçmiş olduğunuz tüm otomobil kiralama şirketleri ile bir gezi Tur economyhirecars.com temin için karar verirseniz tüm şehirde bulunmaktadır.

Araç Kiralama Cork Airport

Böylece kolayca Web sitenizin açılış sonra araba kendisi kiralayabilirim Cork International Airport kiralama şirketleri yerel olarak tüm büyük araba hizmeti sunuyor. Özellikle son on yıl içinde Cork havaalanında yolcu sayısını hızla devam yakında kapasitesini düzenli olarak çok aşılan bir milyon yolcu ve yalnızca terminal olmuştur artık yeterli oldu. Başkan, 2006'da açılan bir başka Terminal inşaat karar verdi. O zamandan beri Havaalanına yalnız ve turistler için önemli bir başlangıç noktası temsil eder. Ayrıca düzenli uçuşlar Valley Hotel, Cairo, Sofya, Stuttgart gibi uluslararası hedeflere doğru yanı sıra günlük iç hatlar sunulmaktadır.

Cork tarihçesi

18. Yüzyıl boyunca özellikle Cork şehri büyük değişiklikler yapıldı ve İrlanda için önemli bir ekonomik merkezine dönüştü. Yüzyılın başında gelen gelen dini zulüm kendi ülkesinde Fransızca Huguenots kaçtı ve Cork yerleşti. Bu Fransız Protestanlar şehrin etkisi büyük ve bugün bile birçok binalarda yansıyan, ancak sokakları ve tarihi yerleri, hangi Ünlüleri sonra adı da. Kilise veya St. Anne Kilisesi gibi ortaçağ Fassaden Huguenots geldikten sonra yerini daha modern ve Georgian mimarisine göre. Ama 18. yüzyılın sonunda hızlı bir hızda şehri geliştirdi. Büyük ölçüde genişletilmiş bağlantı noktası ve çok ihracat sözleşmeleri öncelikle tereyağı, ihracat dahil olmak üzere, diğer ülkelerle Cork ekonomik yüksek tarihinin o zaman sağladı.

Müşteri reytingi

Değerlendirilen (4,4/5)
"Kolay pick up & düşüyorlar."
"Düşük maliyetli, mükemmel bir hizmettir."
"Aldım ve araç kolaylıkla geri döndü."
"Hayır problem vasıl tüm. Servisi iyi."
"Çok iyi, hızlı pick up. İyi araba - güzel ve temiz."
"Yardımsever personel mükemmel hizmet. Teşekkürler"
"Her zamanki gibi mükemmel servis."
"Her şey Tamam"
"Araba ve sunulan hizmet ile çok mutlu."
"Everything was great, hiçbir şikayetleri. "