Biz 28.000 destinasyonlarda 950 şirketlerden kiralama fiyatlarını karşılaştıran

Araç Kiralama Porto Riko

Aliş Yeri
İade Yeri
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke

Neden bizi seçmelisiniz?

Premium Yer Ücreti Dahil
Gizli Ücretler Yok
sınırsız Kilometre
Kasko
hırsızlık Sigortası
Yardım Aşağı Break
Sorumluluk Sigortası
Büyük Fiyat Garantisi

Bizim en popüler destinasyon

» » Porto Riko

Araç Kiralama Porto Riko

Bir araba araba Puerto Rico Karayipler güzel durumunu keşfetmek için en iyi yolu ile ulaşım diğer formları için yolculuk sırasında güvenmek zorunda kalmadan sunmaktadır. Ülkenin büyük ise Porto Riko ve küçük adalar ve Vieques, Culebrita, Palomino, Culebra, Mona, Desecheo, Chiloé Caja de Muertos ada. Porto Riko büyük Antiller, Karayipler'de bir adada bir parçasıdır ve burada küçük ada. Yaklaşık dört milyon kişi, tek başına bulunan 2.5 milyon metropol civarında sermaye city San Juan olan Porto Riko, yaşıyor. Porto Riko, hem İspanyolca hem de İngilizce konuşulmaktadır. Bir Kiralık keşfetmek istiyorsanız seçtiğiniz araç kiralama şirketleri ise economyhirecars.com mevcut tüm büyük şehirlerde.

Porto Riko tarihçesi

Bir idigenes zaten yaklaşık 120 reklam, adanın Arawak dahil kabileler tarafından yaşadığı yıllarda Güney Amerika'dan insanlar. Onlar kendi kültür ve gümrük ülkede getirdi ve böylece adada egemen halkların vardı.16. Yüzyılın ikinci yarısında Arawaks dışarı ama büyük ölçüde İspanyollar ve sayısız işletmeleri ve savaşlar ve varış öldü. Sonraki yüzyıllar Puerto Rico Kuzey-Doğu Karayipler'deki konumunu nedeniyle seferleri ve Theopompus İspanyol İmparatorluğu için merkezi bir nokta haline geldi.19. Yüzyıl Porto Riko bir İspanyol koloni kaldı ve böylece Küba yanı sıra biri oldu son iki yeni dünya.

Manzara üzerinde Puerto Rico

Puerto Rico manzara dağlar, büyük yağmur ormanları ile bölgeler arasında büyük ölçüde oluşur ve çöller yer alır. Ülke sınırları Kuzey Atlantik Okyanusu Adası Güney Karayipler ' dir. En uzun Nehri de la Plata Rio toplam yaklaşık 97 kilometre uzunluğundaki Cerro La Punta ile kıt 1,340 metre deniz seviyesinden en yüksek olduğu. Aynı zamanda Tarih Porto Riko yaban hayatı çeşitli ve bir şeyler oldukça özel. Adanın en meşhur hayvanlar Coquí, hiçbir yerde başka dünyada ortaya çıkan küçük bir kurbağa biridir. Araç ile adada büyük gezileri almak ve tam ülkeye niteliğine sahiptir.

Müşteri reytingi

Değerlendirilen (4,0/5)
"Pürüzsüz hareket her zaman olduğu gibi."
"Her zaman iyi hizmet ve rekabetçi fiyatlar."