Biz 28.000 destinasyonlarda 950 şirketlerden kiralama fiyatlarını karşılaştıran

Araç Kiralama Porto Havaalani

Aliş Yeri
Francisco Sa Carneiro, Maia, 4470-827 (Portekiz)
İade Yeri
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke

Yakın Destinasyonlarda

Maia (4,3 km)
Moreira, Maia, 4470 628
Ave Boavista (9,2 km)
Rua 5 De Outubro 378 382, 4100 172
Sehir Merkezi (10,9 km)
4000 268
Rua Da Estacao, 4300 173
VN Famalicao (21,0 km)
Calendario, Vila Nova Famalicao, 4760 104
Ed.paco Antigo,lj.4, Pacos De Ferreira, 4590 505
Paredes (27,1 km)
Rua Central De Mouriz 464, Paredes, 4580 590
Penafiel (30,9 km)
Loja Roadline Rans, Roadline. Lda, Penafiel, 4560 755
» » » Porto Havaalani

Araç Kiralama Porto Havaalani

Atlantik Okyanusu Douro ağzında Porto üzerindeki teraslar bankalar uçuş boyunca uzanır. Onun asırlık eski şehir Porto ile karakterizedir. Burada, dar sokakları ve şehir önemli bir ticaret ve Ulaştırma merkezi olarak yoğun geliştirme bir kanıtı. Suyolu yanı sıra, Energie önemli trans-Atlantik deniz bağlantısı Terminal ile Douro Porto vardır. Ayrıca, en önemli Uluslararası Havaalanı Kuzey Portekiz'in Porto Havalimanı genişleme ile oluşturuldu.

Porto ile araç kiralama

Porto Lizbon için kıyı yol a 1 ile doğrudan bağlı. Yaklaşık 3 saat içinde Kiralık Portekiz başkenti ulaşabilirsiniz. Ayrıca a 4 a 3 Northwestern İspanya Galiçya ve İspanya'ya doğru yol açar. Yaklaşık 2 saat içinde Galician Santiago de Campostela ulaşabilirsiniz. İlgili Salamanca 4 saatlik bir seyahat zaman gerekir. Kentsel Ulaşım Porto N14 ve n12 gibi ana ulaşım eksenleri tarafından rahatladım. Şehir içinde yol ağı, çoğunlukla eski şehir dışında oluşturulmuş ve eski şehir Coğrafya bölümünde adapte dikdörtgen. Bir yandan Porto Havalimanı veya şehirdeki araç kiralayabilirsiniz. Kiralık Araç Porto farklı araba kiralama yerleri şehir seçimi sunar. Uçak Porto ile sonunda, çok çabuk da civarda Kiralık Araba ile ulaşabilirsiniz. Porto Havalimanı, kentin kuzeyinde yer alan ve A28 ve A41 bağlantılı.

Porto attractions

Öncelikle, güzel Douro standı ziyaretçi üzerinde köprü. Onlar bazen neredeyse yüksek şehir teklif etkileyici bir fotoğraf fırsat Rose. Bunlardan biri Gustave Eiffel, Paris Eyfel Kulesi'nin Oluşturucu tarafından tasarlanmıştır. Eiffel duyurmak gibi inşaat temelinde kendi karakteristik demir inşaat bunları hızlı bir şekilde olacaktır. Ayrıca bu dom Luis köprü Porto ile ünlü Sarap nerede üretilir, Vila Nova de Gaia, tarihsel olarak önemli bir bağlantıdır. Ayrıca en popüler şehrin 12'de katedral anıtıdır. Yüzyılda inşa ve beri sonra deneyimli uzantıları vardır. Katedral Azelujos ünlü.. Burada da Porto Portekiz en yüksek kilise kulesinde. Torre Clérigos 76 metre yüksek olan ve üzerinde 225 düzeyleri için ölçeklendirilebilir.1995 unesco World Heritage Site açıklanır ve o günden bu yana geniş kapsamlı bir yenileme uğrar Porto tüm eski şehir oldu. Sehens- ve probierenswert şehir culinary sevindirdi. Taze yakalanmış balık ya da Grünkohl-bizim ünlü patates çorbası deneyin. Bu elbette bir cam bağlantı içerir. Porto mutfak yolculuk için en iyi bilinen ve adapte Ortaçağ Restoran Chez Lapin CAIS de Ribeira kıyıda ziyaret edin. Burada belki de Chez Lapin olan Stammlokal ise United, oyuncularla birlikte yiyebilirsiniz. Ayrıca, Portweines şarap büyüyen alanlarında gezisi ile araç kiralama Porto değer. Região Demarcada Douro aranan CIMA Corgo ve Douro üstün baixo Corgo, bilinen üzüm yapın. Dönün bir ve yerel olarak asma Tadım şarap ürünleri maliyet.

Müşteri reytingi

Değerlendirilen (4,5/5)
"Verimli, güleryüzlü servis."
"Biraz pahalı ama iyi araç."
"Harika. Sonraki yeniden kullanır."
"Yeniden kullanımı çok iyi olacaktır. "
"Hızlı ve etkin bir hizmet. "
"İyi servis ve iyi değer için para."
"Üstün verimli hizmet"
"Büyük fiyat, personel, yönergeler ve deneyim."
"Büyük bir değer, büyük araba."