Biz 28.000 destinasyonlarda 950 şirketlerden kiralama fiyatlarını karşılaştıran

Araç Kiralama Letonya

Aliş Yeri
İade Yeri
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke

Neden bizi seçmelisiniz?

Premium Yer Ücreti Dahil
Gizli Ücretler Yok
sınırsız Kilometre
Kasko
hırsızlık Sigortası
Yardım Aşağı Break
Sorumluluk Sigortası
Büyük Fiyat Garantisi

Bizim en popüler destinasyon

» » Letonya

Araç Kiralama Letonya

Bir araba ile Letonya Devlet kendi Kuzey Avrupa'da keşfetmek ve eşsiz manzara ve yerlilerin misafirperverliği tadını çıkarın. Letonya Riga yaklaşık 700.000 canlı, hemen altında 2.3 milyon nüfusu vardır. Letonya Baltık, tarihsel ve coğrafi bölge Kuzey Avrupa'nın göbeğinde is located. Rusya, Beyaz Rusya, Litvanya ve Estonya ülkeleri komşudur. Baltık Denizi doğal sınır olarak batıya doğru çalışır.2004'ten beri Letonya da Avrupa Birliği'nin bir üyesidir. Seçtiğinizde bir gezi tur bir Kiralık Araba ile seçtiğiniz araç kiralama şirketleri olduğunu economyhirecars.com kullanılabilir tüm büyük şehirlerde.

Letonya peyzaj

Manzara Letonya büyük ölçüde ormanlık bir Park, hangi kesildi ve birçok göl ve nehirler tarafından ayrılmış olmasıdır. Yalnızca çok küçük bir yapı olan yayılan kıyı düz, ülkenin Batı uzatır. Burada, uzun sokaklarda kıyısında, Kiralık ile harika geziler için gayet uygun olan bölümü çalıştırın. Ayrıca Letonya faunası çok çeşitli. Tilki, geyik ve Karaca ek olarak Ayrıca Kurtlar, geyik, Lynx canlı ve hatta Avrupa brown bear yeni bir ev teklif.

Letonya Kültür

Letonya Kültür ağırlıklı olarak Kuzey Avrupa ülkeleri tarafından etkilenmiştir. İşte İsveç ve Finlandiya gibi ülkelerde birçok paralellikler, ama aynı zamanda Kuzey Almanya damgasını left. Böylece iç Letonya, Hansa Birliği alanında yaygın olarak kullanılan tipik öğelerini göster. Müzik, sosyal yaşamın ayrılmaz bir parçası yani nereye bölgesel ve uluslararası koro binlerce rekabet her beş yılda bir, Riga'da büyük bir şarkı festivali düzenlenmektedir.

Spesiyaliteler

Letonya mutfakta etkilerini tamamen ücretsiz değil, burada her şeyden önce Rus ve Alman mutfağından izler belirlenebilir, ama da Polonyalı spesiyaliteleri burada nadir değildir. Letonya mutfağı üzerine birçok yemekler oluşturulan bazı temel maddeler üzerinde temel alır. Bunlar arasında buğday, patates, lahana, soğan, arpa, yumurta ve domuz gibi bölgesel ürünler bulunmaktadır. Ama ayrıca taze balık ve deniz ürünleri, Baltık Denizi yakınlığı nedeniyle mutfakta kullanılan bir canlı. En popüler yemekler Letonyalılar, Pelmeni Ulusal çanak biridir. Dolu ve nihayet suyu içinde pişmiş küçük köfte, bunlar.

Müşteri reytingi

Değerlendirilen (4,5/5)
"Çok verimli hizmet"
"Çok iyi ve güvenilir hizmet."
"iyi servis ve hoş yararlı yardım."