Biz 28.000 destinasyonlarda 950 şirketlerden kiralama fiyatlarını karşılaştıran

Araç Kiralama Geneva Havaalani

Aliş Yeri
Bp 248, Geneva, 1215, Geneva (Isviçre)
İade Yeri
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke

Yakın Destinasyonlarda

1209
1201
Gare De Genève Cornavin, Shopping Gallery, Level 1, 1203
Rue De Monthoux 2, Geneve, 1201
Gare Sncf, Annemasse, 74100
Annemasse (10,5 km)
Annemasse, 74100
Gare Sncf, Bellegarde, 01200
Gare Sncf, Thonon Les Bains, 74200

Bizim en popüler destinasyon

» » » Geneva Havaalani

Araç Kiralama Geneva Havaalani

Bir Kiralık İsviçre Cenevre şehri ziyaret çok ilginç yerler ve turistik kentin tadını en iyi fırsatı sunuyor. Cenevre neredeyse 190.000 nüfusu ile karşılaştı ve böylece için Zürih İsviçre'nin ikinci büyük kenti. Bir araba ile seyahat ederseniz, esnek ve bağımsız olarak diğer taşıma modları içinde zaman kalır. Tüm büyük araba kiralama şirketleri mevcut tüm şehir içinde.

Cenevre'de Kültür

Müzeler farklı temalara sahip Cenevre ve ulaşım ziyaretçilerin kültürel yan bir geçmiş zaman dünyaya karakterize. Yani müze Musée d ' Etnografya de la Villa de Genève başta şehir bina ile istihdam ve aynı zamanda diğer kıta olduğunu. Dünya çapında yaklaşık 100.000 farklı nesnelerden burada kendi hikayelerini anlatmak. Müze de Etnografya için İsviçre'nin en önemli müzelerinden biridir. Museum of fine arts Musée Rath, cam ve Seramik Müzesi Musée Ariana ve Doğa Tarihi Müzesi, Museum national d'histoire naturelle diğer seçme müzelerdir.

Geneva attractions

En güzel anıt Cenevre şehri ve aynı zamanda kendi Jet d'eau sahiptir. Fransız'dan çevirilen, su jeti yani. Jet d'eau etkileyici bir Çeşme'de Cenevre Gölü bulunan 140 metre yüksekliğindeki su jeti biriyle denir. Bir ikinci, neredeyse beş yüz litreye çıkartılmış su kadar saatte 200 km hız ulaşabilirsiniz. Gece bile, renkli aydınlatma tarafından Çeşme, turistler için bir gezi vurgulamak sunmaktadır. Diğer önemli turistik katedral St. Peter, uluslararası reformasyon anıt ve Jean-Jaques Rousseau, Fransız Devrimi zamanında önemli bir entelektüel öncü Doğum yeri içerir. Kiralık ilgi tüm noktaları kolayca ulaşabilirsiniz.

Gevşeme Cenevre

Rahatlatıcı bir şey sizin keşif sırasında yaklaşım istiyorsanız, özellikle büyük ve rahatlatıcı adımlarında bir güzel eski şehir Cenevre tavsiye edilir. Burada farklı küçük kafeler, restoranlar ve barlar, bir çekici bir ortam ve Fuar fiyatlar sunan zengin yolda karşılaşıyoruz. Yerel ve bölgesel özellikleri burada olağanüstü dünya mutfağı kadar her şeyi bulabilirsiniz. Geneva mutfaktan özel oryantal baharatlar ve kokular çok tamamen yeni lezzet deneyimleri oluşturmak için gelişmiş ve açık büfe de la Gare des Eaux-Vives'ın şefleri çok özel bir şey yarattık.

Müşteri reytingi

Değerlendirilen (4,5/5)
"Kesinlikle tekrar kullanmak istiyorsunuz."
"Henüz herhangi bir sorunları yaşamak zorunda"
"Büyük hizmet, çok teşekkürler."
"Büyük hizmet, çok iyi insanlar."
"Smashing yükseltildi, sorun"
"Mükemmel bir hizmet - teşekkür ederim"
"Escellent hizmeti."
"tamamen memnun."
"Verimli."
"her zamanki gibi iyi bir servis"