Biz 28.000 destinasyonlarda 950 şirketlerden kiralama fiyatlarını karşılaştıran

Araç Kiralama Rennes Havaalani

Aliş Yeri
Out Of Hours Key Return Box : Yes, Saint Jacques De La Lande, 35136 (Fransa)
İade Yeri
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke

Yakın Destinasyonlarda

Rennes (4,2 km)
13 Rue Du Lt Colonel Dubois, 35000
Solferino, 9eme Etage, 35000
Airport De St Jacques, In Terminal, 35136
Cesson (10,2 km)
Pas De Boite À Cle, Cesson Sevigne, 35510
Cesson Sevigne (11,3 km)
Pas De Boite À Cle, Cesson Sevigne, 35510
Plelan Le Grand (27,2 km)
Vitre (39,0 km)
12 Boulevard Denis Papin Ets Ferron, Vitre, 35500
Carentoire (40,9 km)
» » » Rennes Havaalani

Araç Kiralama Rennes Havaalani

Bir araba ile araba taşıma şekilleri üzerinde bağımlı olmaksızın Fransa Northwest bölgesindeki Rennes Şehir keşfetmek için en iyi yolu kendini sunar. Rennes Brittany, eskiden bir Herzogentum ait Fransız bölgesinin başkentidir. Aşkın 210.000 nüfuslu ile Rennes Fransa nın en büyük ve en kalabalık şehirler onuncu gerçekleşti. Özellikle deniz ve iklime, ama aynı zamanda güzel manzaralar ve çevredeki Rennes yakınlığı yapmak popüler bir hedef turistler ve dünyanın her yerinden gelen ziyaretçiler için. Bir Kiralık Araç, seçmiş olduğunuz tüm otomobil kiralama şirketleri ile bir gezi Tur economyhirecars.com temin için karar verirseniz tüm şehirde bulunmaktadır.

Araç Kiralama Rennes Havaalanı

Havalimanı Rennes aeroport Saint-Jacques-de-la-Lande Belediyesi 6 km Rennes kenti southwesterly yönünde Ille-et-Vilaine bölümünde yer alan Saint Jacques de ülke olduğunu. Başlangıçta bir navlun ve askeri Havaalanı olarak kullanılan, Havalimanı önemli bir rol bugün özellikle Yolcu Taşımacılığı alanında oynuyor. Havaalanında tüm büyük araç kiralama şirketlerinin bulunduğu, böylece bir Web sitesi bir Kiralık Araba ile hiçbir şekilde. Bordeaux, Frankfurt ve Madrid gibi yerler için uçuşlar düzenli olarak sunulmaktadır.

Rennes attractions

En popüler ve en güzel manzaraları Rennes için Saint-Georges biri Saray ile on yedinci yüzyılın bir park. Saray doğrudan rue St. Georges sonunda bulunur ve her şeyden önce ayrıntılı ve süslü süsleme ve güzel küçük mimari detayları ile etkileyici. Ama aynı zamanda eşlik eden geniş park açık ziyaretçiler ve kesinlikle değer bir ziyaret. Ayrıca Portes Mordelaises ise görülmeye değer. Görkemli kale 15. yüzyılda inşa edilen ve turistler için popüler bir cazibe. Bina özellikle onun iki kule ve bugüne kadar tam olarak korunmuş onun asma köprü olarak öne çıkmaktadır.

Gece hayatı Rennes

Rennes içinde çok sayıda küçük kafeler, barlar ve rahat restoran çeşitli menüler ve gevşemek ve evde hissediyorum davet eden eşsiz bir atmosfer sunmaktadır. Le Sucellos Restoran da çeşitli tipik Fransız yemeklerinin yanı sıra Creole yemekler sunarlar ve değişen gün pass günlük vardır. Ama aynı zamanda akşam sunmak için çok şey Studentenstadt vardır. Sabah saat kadar müzik ve Pym'ın çeşitli stilleri kutlamak için üç farklı dans pistleri kulübünün tadını çıkarabilirsiniz.

Müşteri reytingi

Değerlendirilen (3,5/5)
"Verimli ve çok saygılı."