Biz 28.000 destinasyonlarda 950 şirketlerden kiralama fiyatlarını karşılaştıran

Araç Kiralama Estonya

Aliş Yeri
İade Yeri
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke

Neden bizi seçmelisiniz?

Premium Yer Ücreti Dahil
Gizli Ücretler Yok
sınırsız Kilometre
Kasko
hırsızlık Sigortası
Yardım Aşağı Break
Sorumluluk Sigortası
Büyük Fiyat Garantisi

Bizim en popüler destinasyon

» » Estonya

Araç Kiralama Estonya

Estonya Baltık Devletleri çok kuzeyinde bulunur ve yalnızca İsviçre biraz daha büyük. Devletin uzun geçmişi, Alman tarihi ile yakından ilişkilidir. Orta Çağ'dan beri Hansa League burada önemli şehirlerinden kendileri için geliştirdi. Mimarlık tarihi şehir alanlarında hala yakın Almanca-Estonya ilişkileri ifade veriyor.19. Yüzyıla kadar Baltık Devletleri büyük şehirlerde üst sınıf belirli ilkeler olarak Alman tüccarlar. Ayrıca Alman tüccarlar ayak izlerini takip dönüştürmek ve Tallinn büyüleyici kentleri ile onların Alman ve Rus mimari hazinelerini ziyaret edin. Estonya-Kiralık ile Doğu sahil keşfetmek ve Saaremaa ve Hiiumaa güzel Adaları ziyaret edin.

Estonya yolda araba ile

Doğrudan Alım Tallinn Havaalanı, sizin geldikten sonra kendi araç alabilir. Ayrıca, Tallinn ve Tartu gibi büyük şehirlerde de Estonya kullanılabilir farklı araba kiralama şirketleri, Araba Kiralama yerlerde vardır. Estonya altyapı çok iyi şehirlerde ve açık. Via Latvian sınırına yakın Ikla aşıyor ve Tallinn ve Pärnu Baltica, iç gereğidir. Yerel noktalarına çoğunlukla döşeli. Ancak, sen-meli o araba araba kiralama zaman da asfalt yollarda götürmek gerekir. Ayrıca, gidiş-dönüş bir Kiralık Araba ile Estonya ile çok güzel. Bu nedenle bireysel ülke ve insanları tanıyın.

Estonya doğal güzellik

Buz, ülkenin en büyük göldür. O sadece 8 metre derin ve bu nedenle Macaristan'daki Balaton anımsatan ortalama olduğunu. Bir de deniz böylece hızla yaz aylarında ısıtılan ve o nedenle bir çok popüler bir tatil Baltık Devletleri bölgesidir avantajdır. Rusya Avrupa sınır göl çalışan bir özellik olduğunu. Ayrıca AB sınırları bilmek ve Kiralık Peipus boyunca devam olsun. Estonya'nın kıyısında adalar deneyim. Özellikle iki adalar: Hiiumaa ve Saaremaa tavsiye edilir. Burada eşsiz huzur ve doğal güzellik Baltık Denizi ortasında bulunur. Mühürler ve deniz aslanları, burada izlemek ve yaklaşık 4000 yaşında Kaali Göktaşı Krateri hayranım. Yayımlanmış neredeyse el değmemiş orman ve çayır manzara Güney ve güneydoğusunda ülke keşfedin. Burada, diğer şeyler arasında da Moose, bir kez, Ren geyiği, Lynx, kahverengi ayı ve Kurtlar da yerli vardır.

Estonya mimarisi

Tallinn ve Tartu, gibi tarihi yerler iç kentleri bile renkli oymalar ile süslenmiş historical wooden houses bakın. Ayrıca Estonya eski kaleleri güçlendirilmiş kuleler ve duvarlar ile etkileyin. Özellikle Alman Hansa şehirler, kiliseler çok güzel. Ayrıca kubbeleri altın kaplama Ortodoks Kiliseleri neredeyse gerçek dışı gibi görünüyor.314 Metre Tallinn tv Kulesi ülkenin en uzun yapıdır.

Müşteri reytingi

Değerlendirilen (3,5/5)
"Hayır gürültü patırtı, sorun yok. Teşekkür ederiz."