Biz 28.000 destinasyonlarda 950 şirketlerden kiralama fiyatlarını karşılaştıran

Araç Kiralama Londra Heathrow Havaalani

Aliş Yeri
Hounslow, Middlesex, London, Tw6 2qe (Büyük Britanya)
İade Yeri
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke

Yakın Destinasyonlarda

Slough (10,8 km)
Slough, Sl1 4nb, Berkshire
Kingston Upon Thames, Kt1 3lb
Park Royal, Park Royal, London, Nw10 8ld
179 199 Holland Park Avenue, London, W11 4ul
Off Bayswater Road, Off Bayswater Road, London, W2 3pn
Edgware, Ha8 7ef
Marble Arch, Marble Arch, London, W1h 7bd
Watford (21,6 km)
Watford, Wd17 2hn, Hertfordshire
» » » Londra Heathrow Havaalani

Araç Kiralama Londra Heathrow Havaalani

Londra Heathrow Havaalanı, en büyük ve en yoğun Havalimanı İngiltere'de ve dünyada 3 en yoğun Havalimanı olduğunu. Uluslararası yolcu taşıma açısından dünyanın en büyük havaalanı öyle. Heathrow Londra büyük havaalanı olan ve 170 milyondan fazla kişi Hava seyahat. Havalimanı dünyanın en büyük havaalanı biridir, birçok turist onların zaman geçirmek ve yakındaki turistik mekanları ve gezi yerler için bakmak gerekir. Turistler için önemli bir cazibe olan bu yerlerin Heathrow yakınındaki birkaç bulunmaktadır.

Ascot racecourse bunlardan biridir.1711 İnşa edilmiştir ve dünyanın en büyük hipodromlarında biridir.20'den fazla yarış bir yıl içinde gerçekleşecek ve bu, çok sayıda turist için büyük eğlence noktasıdır. Queen Anne ve tarihler için eski İngiliz geleneği işaretleme kere geri erken İngilizler tarafından kurulmuştur. Nöbetçiler Polo Kulübü ise başka bir cazibe. Bu Avrupa'nın en büyük polo Kulübü ve maç neredeyse her hafta sonu gerçekleşecek. Bu Polo hayranları için popüler bir mekandır ve kulüp üyeleri dünyadaki en iyi oyuncuların bazıları.

Mimari yapılar

Windsor Kalesi de Havaalanına olduğunu. Birçok turist genellikle bu antik kale güzelliğini görmek için burada durun. Bu başlangıçta 1066 inşa edilmiş ve queens ikincil ev nerede o hemen hemen her hafta sonu gelir. Ayrıca 900 yılı aşkın bir antik geçmişi ile dünyanın en büyük kalesidir.

Tema parkları

Thorpe Park, bir büyük eğlence Tema Parkı ve firmanin en sevdiğim tema parkları biridir.1970'Lerde inşa edilen ve 20'den fazla sürmek oldu. Heathrow yakınındaki eğlence arayan insanlar için ideal bir mekandır.

Chessington World of Adventures Heathrow yakınındaki başka bir ünlü turizm olduğunu. Bu çok büyük bir eğlence parkı ve bir hayvanat bahçesi var. Bu erken 1930'larda inşa edilen ve halen İngiltere'de insanların en popüler eğlence mekanı. Hayvanat Bahçesi içinde 100'den fazla farklı hayvan türleri vardır.

Orada çeşitli restoranlar, kafeler ve barlar havaalanında ve mükemmel mutfağı hizmet. Japon, Çin ve İtalyan yemekleri de dahil olmak üzere birçok yemekler yiyebilirsiniz. Fast food franchise da havaalanında mevcut.

Müşteri reytingi

Değerlendirilen (4,5/5)
"Büyük hizmet sorunsuz için herhangi bir tavsiye."
"Sağlanan henüz başka bir iyi sevice."
"Hizmet her zaman iyi. "
"Kolay rezervasyon, almak ve geri dönün."
"Çok iyi hizmet ve hedef bulmak kolay."
"Birinci sınıf, öneririz."
"Ücretsiz yükseltme ile çok iyi bir değer."
"araba çok iyi, mükemmel, teşekkürler."
"Her zamanki gibi basit bir işlem. Teşekkür ederiz."
"1. sınıf hata değil"